• 0850 480 55 80 - 0532 683 13 43
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,414 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Özge Hanım
  • ADRES: Fevzipaşa Mahallesi Faik Kocagöz Caddesi No.17 Söke AYDIN
  • TELEFON: 0 256 518 00 33
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 7/24
SERVİS SAATLERİ 7/24
SERVİS YERLERİ AYDIN

FİRMA HAKKINDA

Yaman Kız Öğrenci Yurdu Aydın Söke

Yaman inşaat olarak 1960 yılından bu yana Söke de 3 nesildir müteahhitlik yapmaktayız.Deprem bölgesi olan Söke’de yurt projesi ile planı çizilmiş kendi yaptığımız deprem yönetmeliğine uygun binamızda MEB onaylı olarak hizmet vermekteyiz.

stars

Özel Yaman Kız Yurdumuzun Yurt Özellikleri

Parmak İzi Okuma Sistemi Servis Hizmeti Sınırsız İnternet Erişimi
Yurdumuzda giriş çıkış saatleri içerisinde kullanılmak üzere parmak okuma sistemi kullanılmaktadır. Yurdumuz üniversiteye yürüyüş mesafesinde olmakla birlikte tercih eden öğrencilerimiz için servis hizmetimiz mevcuttur. Her odamızda yüksek çekim kalitesine sahip sınırsız internet erişim hizmetimiz vardır.
Kahvaltı ve Akşam Yemeği Çamaşırhane Temizlik
Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği haftanın 7 günü düzenli olarak verilmektedir. Öğrencilerimiz bireysel olarak haftada bir kez çamaşırlarını ücretsiz yıkatabilmektedir. Hafta içi hergün düzenli olarak oda, tuvalet ve banyo temizlikleri kat personelleri tarafından yapılmaktadır.


Odalarda 7/24 Sıcak Su Rahatlık Mini Buzdolabı & LCD TV
2,3 ve 4,5 kişilik lüks odalarda banyolar odaların ve dairelerin içindedir. Ortak alanlarda değildir. Tam ortapedik bazalı yataklar her öğrenciye çift kapılı gardrop ve çalışma masası ile odalarımız öğrencilerimizin rahatı için düzenlenmiştir. Tüm odalarımızda lcd tv ve mini buzdolabı bulunmaktadır.
Aydın Söke Yaman Kız Öğrenci Yurdu

Aydın Söke Yaman Kız Öğrenci Yurdu

Aydın Söke MEB Onaylı Kız Yurdu Özel Yaman Kız Öğrenci Yurdu

Özel Yaman Kız Öğrenci Yurdu

Milli Eğitim Bakanlığından Onaylı

Beş Yıldızlı Otel Konforunda

T.C. MEB mevzuatlarına, ATATÜRK ilke ve inkılaplarına bağlı olan yurdumuz aile sıcaklığını arayan, sessiz ve sakinliği tercih eden öğrencilerimizin yegane adresidir. Özel Yaman Kız Öğrenci Yurdu olarak öğrencilerimize sadece konaklama hizmeti vermiyoruz. Kurum olarak öğrencilerimizin sosyal ve kültürel dünyalarına katkıda bulunmayı amaçlamaktayız. Odalarımız modern otel mimarisi çizgilerinde tasarlanmış ve dekore edilmiştir. Hafta içi hergün düzenli olarak oda temizlikleri yapılan öğrencilerimizin rahatı ve konforu ön planda tutularak hazırlanmıştır böylelikle öğrencilerimiz daha rahat şartlarda eğitimlerine devam edebilmektedirler.

Resmi web sitemiz için tıklayınız

Facebook Sayfamız için tıklayınız

Bu sitenin ana sayfası için tıklayınız
FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Download from Google Play Store