• 0850 480 55 80 - 0532 683 13 43
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,057 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Öğrenci Yurtları

Öğrenci Yurtları, Kampüse Yakın Öğrenci Yurtları, Hesaplı Öğrenci Yurtları, Erkek Öğrenci Yurtları, Kız Öğrenci Yurtları, Tavsiye Edilen Öğrenci Yurtları, Tercih Edilen Öğrenci Yurtları, En İyi Öğrenci Yurtları, İstanbul Öğrenci Yurtları, Ankara Öğrenci Yurtları, Konya Öğrenci Yurtları gibi sorgularla web sitemize ulaşan değerli ziyaretçimiz. Web Sitemize hoş geldiniz. Öğrenci Yurtlarım platformu olarak bizler öğrencilerimizin kolayca yurt bulabilmesi, yurt sahiplerinin de kolayca yurt arayan öğrencilere ulaşabilmesi adına bu web sitemizi tasarlamış bulunuyoruz. Öğrenci yurtlarım.com öğrencilerimizin kendi kampüslerine yakın yurtları, kendi üniversitelerine yakın yurtları, apartları, pansiyonları bulabilmeleri adına tasarlanmıştır.

Üniversite Öğrencilerimizin üniversite sınavı sonuçları açıklandıktan sonra yurt tercihlerinde, burs bulmalarında, ders notu bulmalarında kendilerine yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Bilgi Paylaşımları

Öğrenci yurtları hakkında detaylı bilgi edinebilme, öğrenci yurtlarının kampüsle arasındaki mesafe, yurt durumu, yurdun temizliği, kuralları, yurtların genel durumu, yurtların hijyeni, yurtların yemek menüleri, yurtların genel kuralları, yurtta yasak olan şeyler, yurtta serbest olan şeyler, öğrenci yurtlarının hizmetleri, öğrenci yurtlarının avantajları, öğrenci yurtlarının vizyonu, öğrenci yurtlarının bağlı olduğu vakıflar, bağımsız özel öğrenci yurtları, devlet yurtları hakkında detaylı bilgileri, haberleri, ilanları, etkinlikleri öğrenci yurtlarım web sitemizden öğrenebilirsiniz. Öğrenci yurtlarım sitemizi sağ üst köşeden yıldızlayarak öğrencilerle ilgili gelişmeleri anbean takip edebilirsiniz. Öğrenci yurdu sahiplerimiz, öğrencilerimiz, eğitimcilerimiz web sitemize üye olarak kendi yurtları hakkında ilan yayınlayabilirler, etkinlik yayınlayabilirler. Yayınlar sırasında gerçek dışı, kışkırtıcı, kırıcı, karşı tarafı incitici kelimeler kullanmamaya dikkat etmenizi rica ediyoruz, buna dikkat etmeyenlerin ilanlarını yayınlamayacağımızı şimdiden iletmek istiyoruz.
Öğrenci yurtlarım platformu tamamen öğrenci yurdu sahipleri ile öğrencileri buluşturmak ve her iki tarafa önemli katkılar sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. İnternette otel restoran aradığınız gibi öğrenci yurtlarım sitesinin içinden kalabileceğiniz yurtları apartları ve pansiyonları araştırabilirsiniz, soru ve önerilerinizi yazabilirsiniz. Kalmayı düşündüğünüz yurdun sağ üst köşesindeki mesaj kutusundan yazdığınız mesajlar öğrenci yurdu sahibinin mail kutusuna düşmektedir. Acil konularda paylaşım yapmak istediğinizde öğrenci yurdu sahibinin irtibat bilgilerinin bulunduğu bölümden yurt sahibinin irtibat numarasını aramanızı rica ediyoruz.

Öğrenci yurtlarım ülkemizin her il ve ilçesinden öğrenci yurtlarını bünyesinde barındırmaktadır. Öğrenci yurtlarıyla ilgili haberler, ilanlar, firmalar hergün güncellenmektedir. Öğrenci yurtlarım bünyesinde bulunan öğrenci yurtlarımız kurumsallığını ve tercih edilebilirliğini ispat etmiştir.

Bizler öğrenci yurtlarım sitesi yöneticileri olarak tüm öğrenci yurtlarını, öğrencileri, öğretmenleri, yurt görevlilerini, burs arayan öğrencilerimizi web sitemize bekliyoruz.

Detaylı bilgi soru ve önerileriniz için 0532 683 1343 nolu hattı aramanızı bekliyoruz.

Facebook Sayfamız

 
FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Download from Google Play Store