• 0850 480 55 80 - 0532 683 13 43

HABER DETAYI

Kasım 13, 2016 7:47 pm

Öğrenci Yurtlarım Yayında

Öğrenci Yurtlarım Yayında

Merhabalar Değerli Ziyaretçimiz,

ziyaret etmiş olduğunuz www.ogrenciyurtlarim.com üniversite öğrencilerimizin yurt tercihlerine yardımcı olabilmek amacıyla tasarlanmış bir web sitesidir. Web sitemizde il il ilçe ilçe öğrenci yurtlarını, apartları, öğrenci pansiyonlarını bulabileceksiniz.

Üniversite öğrencilerimiz için seçtikleri bölüm kadar okudukları üniversite, okudukları üniversite kadar kaldıkları yurt çok önemlidir. Hepimiz üniversite öğrencilik günlerini geçirdik, okurken birçok sıkıntıyla karşılaştık. Lise yıllarında hazırlıklarına başladığımız üniversite hayalimizi ve hayatımızı, seçeceğimiz bölümü, geleceğimizi nasıl hayal ediyorsak, üniversite sınavlarını geçtikten sonra tercih sonuçları açıklandıktan sonra seçeceğimiz öğrenci yurduna da çok dikkat etmeliyiz.

Onca hayalle onca emekle geldiğimiz üniversite sıralarında, kullanışsız, rahat olmayan bir yataktan kalkıp gelmiş, yurdun kötü kahvaltı menüsüyle sinir olup hiçbir şey yememiş vaziyette amfi sıralarında uyuklamak istemiyorsanız eğer sitemizi dikkatle inceleyin.

Öğrenci Yurtlarım web sitesi tamamen sizin kaliteli üniversite hayatı geçirmeniz için tasarlanmıştır.
Her öğrenci yurdunu, bayan iseniz kız öğrenci yurdu, kız öğrenci apartı, erkek öğrenci iseniz erkek öğrenci yurdu, erkek öğrenci apartı, erkek öğrenci kategorilerini dikkatlice inceleyin.

Tercih etmiş olduğunuz üniversiteye yakın olan yurt veya apartın özelliklerini detaylıca inceleyin, sunduğu hizmetleri inceleyin, iletişim bilgilerini arayıp yurttan veya aparttan bilgi alın, yurt yetkilisinden aldığınız bilgi sizi tatmin etmediyse eğer üniversitenize yakın olan bir sonraki yurdun numarasını çevirin. İçinize sinen yurdu eğitim hayatınız başlamadan birkaç gün önce gidin ziyaret edin.

Üniversite okumaya başlarken kalacağınız öğrenci yurdunu aceleye getirmeyin.

Yanlış bölüm tercihi, yanlış il tercihi sizi üniversite eğitiminden mahrum bırakmaz fakat yanlış arkadaş tercihi, yanlış yurt tercihi sizi üniversite eğitim hayatından mahrum bırakabilir.

Bu web tasarımını üniversite hayatımda yaşadığım olumlu olumsuz tüm gözlemleri yaparak tasarladım, bu yurt rehberi fikri tamamen üniversite  yıllarımızda çektiğimiz sıkıntılarla ortaya çıkmış bir fikirdir.

Site admini olarak benim ve diğer ekip arkadaşlarımın üniversite hayatından, yurt hayatından olumsuz hikayelerini dinleyerek, olumsuzlukların sebeplerini analiz ettik, bu olumsuzlukların bizlere nasıl yansıdığını düşündük ve sizler aynı olayları yaşamayasınız diye elimizden geldiğince kullanışlı bir tasarım hazırladık.

Şimdiden başarılar diliyoruz…

Saygılar….

Öğrenci Yurtlarım Teknik Ekibi….
HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Download from Google Play Store